Realizacje

Budynek wielorodzinny przy ul. Kołodziejskiej

Budynek z 10 lokalami mieszkalnymi, komórkami lokatorskimi i garażami. Lokal o wysokim standardzie wykończenia, m.in. okna drewniane, balustrady ze stali nierdzewnej, instalacja alarmowa, wideodomofon, obszerne i funkcjonalne mieszkania z licznymi balkonami.

Domy jednorodzinne w Krzyszkowicach

Mini osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Domy budowane z tradycyjnych materiałów. Każdy z dom o powierzchni całkowitej ok. 220 m2 oraz z przynależnymi działkami o powierzchni ok. 14 arów każda.

Budynki jednorodzinne z 2 lokalami mieszkalnymi w Krzyszkowicach

2 budynki jednorodzinne składające się z 2-ch mieszkań każde wraz z garażem oraz ogródkiem.

Apartamenty Macierzanki

W marcu 2015 roku rozpoczęliśmy realizację pierwszego etapu budowy pod nazwą Apartamenty Macierzanki. Projekt ten obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, w którym będą znajdować się 4 mieszkania. Do każdego mieszkania będzie przynależało miejsce w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Mieszkania na parterze będą dodatkowo posiadały ogródki. Mieszkanie na piętrze będzie mieszkaniem dwupoziomowym, posiadającym łącznie aż 3 balkony. Koniec pierwszego etapu i oddanie mieszkań do użytkowania przewidziano na koniec 2015 roku. Budowa drugiego etapu rozpocznie się pod koniec 2015 roku, a jego zakończenie jest przewidziane na wrzesień 2016. Zakup wszystkich mieszkań objęty jest zapisami ustawy deweloperskiej, a środki klientów wpłacone są na zamknięty rachunek powierniczy w banku współfinansującym inwestycję.

Domy przy ul. Chochołowskiej

Ta inwestycja to domy jednorodzinne przy ul. Chochołowskiej 6 i 6A w Krakowie. Jest to dzielnica Łagiewniki. Domy znajdują się w sąsiedztwie Sanktuarium Miłosierdzia i Centrum Jana Pawła II.

Inwestycha obejmowała budowę dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2. Domy zostały wykonane w podwyższonym standardzie i są zaopatrzone w okna trójszybowe, system rekuperacji i klimatyzacji oraz instalację alarmową.

Domy Piltza 16

Aktualnie nasza firma realizuje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej przy ul. Doktora Jana Piltza 16 w Krakowie. Domy wykonane zostaną w podwyższonym standardzie i będą wyposażone w liczne udogodnienia, takie jak: rekuperacja, która zatrzyma smog i inne zanieczyszczenia, odkurzacz centralny, wiaty postojowe dla samochodów i wiele więcej.

Więcej szczegółów i dokładny opis domów na stronie: www.piltza16.pl.